ZOMERSEIZOEN 2017

DAG DATUM NAAM v/d MEETING PLAATS AANVANG CATEG. UITSLAG
MAA 17 APR Paaseieren meeting ST.NIKLAAS 13u30 BEN tem MIN  KLIK HIER
 ZAT 22 APR PK ALLE CATEGORIEËN (dag 1) GENTBRUGGE 13u00 CAD tem MAST KLIK HIER
 ZON 23 APR PK ALLE CATEGORIEËN (dag 2) LEBBEKE 13u00  CAD tem MAST KLIK HIER
MAA 01 MEI Puitenslagers jeugdmeeting BEVEREN 13u30 BEN tem MIN  KLIK HIER
MAA 01 MEI Athletic Classic meeting
Inschrijven tot zon 23 april > klik hier
HERENTALS 16u00 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT 06 MEI BK 10.000m + 3.000m ST vrouwen (AC)
Inschrijven tot zon 23 april > klik hier
NINOVE 16u00 ALLE CAT + MAST. KLIK HIER
 ZON 07 MEI Antwerps jeugdcriterium MERKSEM 13u30 BEN tem MIN KLIK HIER
 ZAT 13 MEI BvVL VROUWEN (Landelijke 2A) ZWEVEGEM 14u30 ALLE CAT. KLIK HIER
 ZON 14 MEI BvVL MANNEN (Landelijke 2B) BRUGGE 14u00 ALLE CAT. KLIK HIER
ZAT 20 MEI WDK Jeugdmeeting HAMME 13u30 BEN tem MIN  KLIK HIER
ZAT 20 MEI KvVl ALLE CATEGORIEËN
Inschrijven tot zon 7 mei > klik hier
HEUSDEN 9u30 ALLE CAT. KLIK HIER
ZON 21 MEI Jeugdmeeting GENTBRUGGE 13u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZON 21 MEI Memorial Cuddy – Vertommen
Inschrijven tot maa 15 mei > klik hier
DUFFEL 14u00
16u00
BEN-MIN
ALLE CAT
KLIK HIER
DON 25 MEI VAL-JONGERENTROFEE NINOVE 13u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 27 MEI IFAM meeting (FC)
Inschrijven tot vrij 19 mei > klik hier
OORDEGEM 10u00 ALLE CAT KLIK HIER
 ZAT 27 MEI Jeugdmeeting DEINZE 14u00 BEN tem MIN  KLIK HIER
 ZON 28 MEI  WDK VOLH Stekene BEVEREN 13u30 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 03 JUN PUTBOS MEMORIAL BUYLE (FC)
Inschrijven tot vry 26 mei > klik hier
OORDEGEM 12u30 ALLE CAT KLIK HIER
ZON 04 JUN Jeugdmeeting v/d toffe peren LEBBEKE 14u00 BEN tem MIN KLIK  HIER
MAA 05 JUN Jeugdmedaillemeeting NINOVE 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 10 JUN 4de ALLONSIUS SPORT CUP (FC)
Inschrijven tot zon 04 juni > klik hier
HUIZINGEN 15u00 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT 17 JUN WDK Jeugdmeeting LOKEREN 13u30 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 17 JUN Gouden 3.000m van Ertvelde ERTVELDE 19u00 CAD tem MAST KLIK HIER
ZAT 17 JUN BK MASTERS (dag 1)
Inschrijven tot zon 04 juni > klik hier
NINOVE 10u00 MAST. KLIK HIER
ZON 18 JUN BK MASTERS (dag 2)
Inschrijven tot zon 04 juni > klik hier
NINOVE 12u00 MAST. KLIK HIER 
 ZAT 24 JUN PK BEN/PUP/MIN OUDENAARDE 09u30 BEN tem MIN KLIK HIER
ZON 25 JUN GROTE PRIJS STAD LOKEREN (FC)
Inschrijven tot zon 18 juni > klik hier
LOKEREN 12u15 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT 01 JUL BK ALLE CATEGORIEËN (dag 1)
Inschrijven tot zon 18 juni > klik hier
BRUSSEL 12u30 ALLE CAT. KLIK HIER
ZON 02 JUL BK ALLE CATEGORIEËN (dag 2)
Inschrijven tot zon 18 juni > klik hier
BRUSSEL 10u00 ALLE CAT. KLIK HIER
 ZON 09 JUL Jeugdmeeting OORDEGEM 14u00 BEN tem CAD KLIK HIER
ZON
ZON
09 JUL
16 JUL
STAGE VITTEL (23ste keer) VITTEL
(CPO)
6u00
19u30
MIN tem MAST
ZAT 15 JUL MEMORIAL RASSCHAERT (FC)
Inschrijven tot zon 9 juli > klik hier
NINOVE 13u30 ALLE CAT KLIK HIER
 ZON 16 JUL Jeugdmeeting met cadetten HUIZINGEN 14u00 BEN tem CAD KLIK HIER
WOE 19 JUL MEETING INTERN. D’ATHLETISME
Inschrijven tot zat 8 juli > klik hier
LUIK 16u00 ?? ALLE CAT KLIK HIER
WOE 19 JUL Memorial Vilja Tijtgat – Gouden 1.000m DILBEEK 18u30 CAD tem MAST KLIK HIER
VRIJ 21 JUL VAL-JONGERENTROFEE OORDEGEM 13u30 BEN tem CAD KLIK HIER
VRIJ 21 JUL GENTSE FEESTENMEETING (FC)
Inschrijven tot zon 9 juli > klik hier
GENTBRUGGE 13u30 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT 22 JUL KBC – NACHT
Inschrijven tot woe 12 juli > klik hier
ZOLDER 15u00 ?? Ben > Sch.
ALLE CAT
KLIK HIER
 DIN 25 JUL Memorial Jo Porteman BEVEREN 18u30 CAD tem MAST KLIK HIER
ZAT 29 JUL Open Antwerps Jeugdcriterium BORNEM 13u30 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 29 JUL 53ste INTERN.ANTWERPS ATLETIEK GALA (FC)
Inschrijven tot maa 24 juli > klik hier
MERKSEM 16u00 ALLE CAT KLIK HIER
ZON 30 JUL Jeugdmedaillemeeting NINOVE 14u30 BEN tem MIN KLIK HIER
VRY
ZON
04 AUG
13 AUG
WERELDKAMPIOENSCHAP LONDON (GBR) ALLE CAT.
ZAT 05 AUG B-meeting: 15de Mem. Jos Verstockt
Inschrijven tot maa 31 juli > klik hier
LIER 12u00
14u30
PUP-MIN
ALLE CAT
KLIK HIER
 Zon 13 AUG Halfoogstjeugdmeeting OORDEGEM 14u00 BEN tem CAD KLIK HIER
Zon 13 AUG ADDICT Topmeeting
Inschrijven tot woe 09 aug. > klik hier
EDEGEM 13u30 CAD tem MAST KLIK HIER
Zon 13 AUG Grote Prijs Josse Ringoir NINOVE 14u00 CAD tem MAST KLIK HIER
DIN 15 AUG KvVl  CADET+SCHOL
Inschrijven tot zon 30 juli > klik hier
BRUGGE 9u15 CAD + SCHOL KLIK HIER
ZAT 19 AUG MEETING VOOR MON (FC)
Inschrijven tot zon 13 aug. > klik hier
KESSEL-LO 14u00 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT
ZON
19 AUG
20 AUG
25ste MOSSELFESTIJN LEBBEKE
(Ons Huis)
17u30
11u30
 ZON 20 AUG Mixed Relays + Oost-Vl.Atletiekcrit. LEBBEKE 13u00 CAD tem MAST KLIK HIER
 ZAT 26 AUG 18de Jeugdtrofee van Vlaanderen VILVOORDE 13u00 BEN tem MIN KLIK HIER
 ZON 27 AUG PK ESTAFETTEN NINOVE 12u30 BEN tem MAST KLIK HIER
VRY 01 SEP MEMORIAL VAN DAMME BRUSSEL 18u30 ALLE CAT. KLIK HIER
ZON 03 SEP WDK Jeugdmeeting BEVEREN 13u30 BEN tem MIN KLIK HIER
ZON 03 SEP BK   ESTAFETTEN
Inschrijven tot zon 20 aug. > klik hier
LIER 10u00 CAD tem MAST. KLIK HIER
ZAT 09 SEP BK  CADET+SCHOL
Inschrijven tot zon 27 aug > klik hier
MOESKROEN 9u30 CAD + SCHOL KLIK HIER
 ZAT 09 SEP Jeugdmeeting terug naar school  LEBBEKE 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZON 10 SEP BK  CADET+SCHOL + Estaf. JUN
Inschrijven tot zon 27 aug > klik hier
MOESKROEN 9u30 CAD + SCHOL  KLIK HIER
 ZON 10 SEP Jeugdmedaillemeeting 4 NINOVE 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 16 SEP NAT. INTERPROVINCIALE MATCH
(op uitnodiging)
HEUSDEN-ZOLDER 11u00 CAD + SCHOL KLIK HIER
 ZAT 16 SEP FUN Athletics LEBBEKE 14u00 KAN tem PUP
ZON 17 SEP BK   JUNIORES & BELOFTEN
Inschrijven tot zon 03 sep. > klik hier
HUIZINGEN 10u00 JUN & BELOF. KLIK HIER
ZAT 23 SEP NAT.CRITERIUM BEN-PUP-MIN
Inschrijven tot zat 09 sept > klik hier
NIJVEL 10u00 BEN tem MIN
ZAT 23 SEP KvVl  + PK  MASTERS
Inschrijven ter plaatse
KESSEL-LO 9u30 MAST.
ZAT 23 SEP PK MEERKAMP (dag 1) DEINZE 10u00 BEN + CAD tem SEN
ZON 24 SEP PK MEERKAMP (dag 2 DEINZE 9u45 PUP/MIN + CAD -SEN
ZON 24 SEP Belsimeeting (jeugd) ST.NIKLAAS 14u00 BEN tem MIN