ZOMERSEIZOEN 2018

DAG DATUM NAAM v/d MEETING PLAATS AANVANG CATEG. UITSLAG
ZON 22 APR Open meeting NINOVE 14u30 CAD tem MAS
 ZAT 28 APR PK ALLE CATEGORIEËN (dag 1) LEBBEKE 13u00 CAD tem MAST
 ZON 29 APR PK ALLE CATEGORIEËN (dag 2) DEINZE 13u00  CAD tem MAST
DIN 01 MEI Puitenslagers jeugdmeeting BEVEREN 13u30 BEN tem MIN
DIN 01 MEI 1 MEI Open meeting OORDEGEM 13u30 CAD tem MAST
DIN 01 MEI BK  UNIVERSITAIREN NAIMETTE-XHOVEMONT 13u00 STUD.
DIN 01 MEI Athletics Classic meeting
Inschrijven tot din 24 april > klik hier
HERENTALS 15u30 ALLE CAT
ZAT 05 MEI BK 10.000m + 3.000m ST vrouwen (AC)
Inschrijven tot don 26 april > klik hier
NAIMETTE-XHOVEMONT 16u00 ALLE CAT + MAST.
DON 10 MEI VAL-JONGERENTROFEE NINOVE 13u00 BEN tem MIN
 ZAT 12 MEI BvVL VROUWEN (Landelijke 2A) ZWEVEGEM 14u30 ALLE CAT.
 ZON 13 MEI BvVL MANNEN (Landelijke 2A) BRUGGE 14u00 ALLE CAT.
ZON 13 MEI Jeugdmeeting LEBBEKE 14u00 BEN tem MIN
ZAT 19 MEI KvVL ALLE CATEGORIEËN
Inschrijven tot zon 13 mei > klik hier
DEINZE 9u30 ALLE CAT.
ZAT 19 MEI WDK Jeugdmeeting HAMME 13u30 BEN tem MIN
MAA 21 MEI Runner Lab Athletics Classic meeting + Open PK steeple
Inschrijven tot din 15 mei > klik hier
DUFFEL 14u00 ALLE CAT
MAA 21 MEI Sinksen Jeugdmedaillemeeting NINOVE 13u45 BEN tem MIN
ZAT 26 MEI IFAM meeting (FC)
Inschrijven tot vrij 18 mei > klik hier
OORDEGEM 10u00 ALLE CAT
ZAT 26 MEI Jeugdmeeting v/d toffe peren LEBBEKE 14u00 BEN tem MIN
 ZON 27 MEI  WDK VOLH Stekene BEVEREN 13u30 BEN tem MIN
 ZON 07 MEI Antwerps jeugdcriterium MERKSEM 13u30 BEN tem MIN
ZON 21 MEI Jeugdmeeting GENTBRUGGE 13u00 BEN tem MIN
 ZAT 27 MEI Jeugdmeeting DEINZE 14u00 BEN tem MIN
ZAT 03 JUN PUTBOS MEMORIAL BUYLE (FC)
Inschrijven tot vry 26 mei > klik hier
OORDEGEM 12u30 ALLE CAT
MAA 05 JUN Jeugdmedaillemeeting NINOVE 14u00 BEN tem MIN
ZAT 10 JUN 4de ALLONSIUS SPORT CUP (FC)
Inschrijven tot zon 04 juni > klik hier
HUIZINGEN 15u00 ALLE CAT
ZAT 17 JUN WDK Jeugdmeeting LOKEREN 13u30 BEN tem MIN
ZAT 17 JUN Gouden 3.000m van Ertvelde ERTVELDE 19u00 CAD tem MAST
ZAT 17 JUN BK MASTERS (dag 1)
Inschrijven tot zon 04 juni > klik hier
NINOVE 10u00 MAST.
ZON 18 JUN BK MASTERS (dag 2)
Inschrijven tot zon 04 juni > klik hier
NINOVE 12u00 MAST.
 ZAT 24 JUN PK BEN/PUP/MIN OUDENAARDE 09u30 BEN tem MIN
ZON 25 JUN GROTE PRIJS STAD LOKEREN (FC)
Inschrijven tot zon 18 juni > klik hier
LOKEREN 12u15 ALLE CAT
ZAT 01 JUL BK ALLE CATEGORIEËN (dag 1)
Inschrijven tot zon 18 juni > klik hier
BRUSSEL 12u30 ALLE CAT.
ZON 02 JUL BK ALLE CATEGORIEËN (dag 2)
Inschrijven tot zon 18 juni > klik hier
BRUSSEL 10u00 ALLE CAT.
 ZON 09 JUL Jeugdmeeting OORDEGEM 14u00 BEN tem CAD
ZON
ZON
09 JUL
16 JUL
STAGE VITTEL (23ste keer) VITTEL
(CPO)
6u00
19u30
MIN tem MAST
ZAT 15 JUL MEMORIAL RASSCHAERT (FC)
Inschrijven tot zon 9 juli > klik hier
NINOVE 13u30 ALLE CAT
 ZON 16 JUL Jeugdmeeting met cadetten HUIZINGEN 14u00 BEN tem CAD
WOE 19 JUL MEETING INTERN. D’ATHLETISME
Inschrijven tot zat 8 juli > klik hier
LUIK 16u00 ?? ALLE CAT
WOE 19 JUL Memorial Vilja Tijtgat – Gouden 1.000m DILBEEK 18u30 CAD tem MAST
VRIJ 21 JUL VAL-JONGERENTROFEE OORDEGEM 13u30 BEN tem CAD
VRIJ 21 JUL GENTSE FEESTENMEETING (FC)
Inschrijven tot zon 9 juli > klik hier
GENTBRUGGE 13u30 ALLE CAT
ZAT 22 JUL KBC – NACHT
Inschrijven tot woe 12 juli > klik hier
ZOLDER 15u00 ?? Ben > Sch.
ALLE CAT
 DIN 25 JUL Memorial Jo Porteman BEVEREN 18u30 CAD tem MAST
ZAT 29 JUL Open Antwerps Jeugdcriterium BORNEM 13u30 BEN tem MIN
ZAT 29 JUL 53ste INTERN.ANTWERPS ATLETIEK GALA (FC)
Inschrijven tot maa 24 juli > klik hier
MERKSEM 16u00 ALLE CAT
ZON 30 JUL Jeugdmedaillemeeting NINOVE 14u30 BEN tem MIN
VRY
ZON
04 AUG
13 AUG
WERELDKAMPIOENSCHAP LONDON (GBR) ALLE CAT.
ZAT 05 AUG B-meeting: 15de Mem. Jos Verstockt
Inschrijven tot maa 31 juli > klik hier
LIER 12u00
14u30
PUP-MIN
ALLE CAT
 Zon 13 AUG Halfoogstjeugdmeeting OORDEGEM 14u00 BEN tem CAD
Zon 13 AUG ADDICT Topmeeting
Inschrijven tot woe 09 aug. > klik hier
EDEGEM 13u30 CAD tem MAST
Zon 13 AUG Grote Prijs Josse Ringoir NINOVE 14u00 CAD tem MAST
DIN 15 AUG KvVl  CADET+SCHOL
Inschrijven tot zon 30 juli > klik hier
BRUGGE 9u15 CAD + SCHOL
ZAT 19 AUG MEETING VOOR MON (FC)
Inschrijven tot zon 13 aug. > klik hier
KESSEL-LO 14u00 ALLE CAT
ZAT
ZON
19 AUG
20 AUG
25ste MOSSELFESTIJN LEBBEKE
(Ons Huis)
17u30
11u30
 ZON 20 AUG Mixed Relays + Oost-Vl.Atletiekcrit. LEBBEKE 13u00 CAD tem MAST
 ZAT 26 AUG 18de Jeugdtrofee van Vlaanderen VILVOORDE 13u00 BEN tem MIN
 ZON 27 AUG PK ESTAFETTEN NINOVE 12u30 BEN tem MAST
VRY 01 SEP MEMORIAL VAN DAMME BRUSSEL 18u30 ALLE CAT.
ZON 03 SEP WDK Jeugdmeeting BEVEREN 13u30 BEN tem MIN
ZON 03 SEP BK   ESTAFETTEN
Inschrijven tot zon 20 aug. > klik hier
LIER 10u00 CAD tem MAST.
ZAT 09 SEP BK  CADET+SCHOL
Inschrijven tot zon 27 aug > klik hier
MOESKROEN 9u30 CAD + SCHOL
 ZAT 09 SEP Jeugdmeeting terug naar school  LEBBEKE 14u00 BEN tem MIN
ZON 10 SEP BK  CADET+SCHOL + Estaf. JUN
Inschrijven tot zon 27 aug > klik hier
MOESKROEN 9u30 CAD + SCHOL
 ZON 10 SEP Jeugdmedaillemeeting 4 NINOVE 14u00 BEN tem MIN
ZAT 16 SEP NAT. INTERPROVINCIALE MATCH
(op uitnodiging)
HEUSDEN-ZOLDER 11u00 CAD + SCHOL
 ZAT 16 SEP FUN Athletics LEBBEKE 14u00 KAN tem PUP
ZON 17 SEP BK   JUNIORES & BELOFTEN
Inschrijven tot zon 03 sep. > klik hier
HUIZINGEN 10u00 JUN & BELOF.
ZAT 23 SEP NAT.CRITERIUM BEN-PUP-MIN
Inschrijven tot zat 09 sept > klik hier
NIJVEL 10u00 BEN tem MIN
ZAT 23 SEP KvVl  + PK  MASTERS
Inschrijven ter plaatse
KESSEL-LO 9u30 MAST.
ZAT 23 SEP PK MEERKAMP (dag 1) DEINZE 10u00 BEN + CAD tem SEN
ZON 24 SEP PK MEERKAMP (dag 2 DEINZE 9u45 PUP/MIN + CAD -SEN
ZON 24 SEP Belsimeeting (jeugd) ST.NIKLAAS 14u00 BEN tem MIN