ZOMERSEIZOEN 2018

DAG DATUM NAAM v/d MEETING PLAATS AANVANG CATEG. UITSLAG
ZON 22 APR Open meeting NINOVE 14u30 CAD tem MAS KLIK HIER
 ZAT 28 APR PK ALLE CATEGORIEËN (dag 1) LEBBEKE 13u00 CAD tem MAST KLIK HIER
 ZON 29 APR PK ALLE CATEGORIEËN (dag 2) DEINZE 13u00  CAD tem MAST KLIK HIER
DIN 01 MEI Puitenslagers jeugdmeeting BEVEREN 13u30 BEN tem MIN KLIK HIER
DIN 01 MEI 1 MEI Open meeting OORDEGEM 13u30 CAD tem MAST KLIK HIER
DIN 01 MEI BK  UNIVERSITAIREN NAIMETTE-XHOVEMONT 13u00 STUD. KLIK HIER
DIN 01 MEI Athletics Classic meeting
Inschrijven tot din 24 april > klik hier
HERENTALS 15u30 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT 05 MEI BK 10.000m + 3.000m ST vrouwen (AC)
Inschrijven tot don 26 april > klik hier
NAIMETTE-XHOVEMONT 16u00 ALLE CAT + MAST. KLIK HIER
DON 10 MEI VAL-JONGERENTROFEE NINOVE 13u00 BEN tem MIN KLIK HIER
 ZAT 12 MEI BvVL VROUWEN (Landelijke 2A) ZWEVEGEM 14u30 ALLE CAT. KLIK HIER
 ZON 13 MEI BvVL MANNEN (Landelijke 2A) BRUGGE 14u00 ALLE CAT. KLIK HIER
ZON 13 MEI Jeugdmeeting LEBBEKE 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 19 MEI KvVL ALLE CATEGORIEËN
Inschrijven tot zon 13 mei > klik hier
DEINZE 9u30 ALLE CAT. KLIK HIER
ZAT 19 MEI WDK Jeugdmeeting HAMME 13u30 BEN tem MIN KLIK HIER
MAA 21 MEI Runner Lab Athletics Classic meeting + Open PK steeple
Inschrijven tot din 15 mei > klik hier
DUFFEL 14u00 ALLE CAT KLIK HIER
MAA 21 MEI Sinksen Jeugdmedaillemeeting NINOVE 13u45 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 26 MEI IFAM meeting (FC)
Inschrijven tot vrij 18 mei > klik hier
OORDEGEM 10u00 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT 26 MEI Jeugdmeeting v/d toffe peren LEBBEKE 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
 ZON 27 MEI  WDK VOLH Stekene BEVEREN 13u30 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 02 JUN PUTBOS MEMORIAL BUYLE (FC)
Inschrijven tot vry 25 mei > klik hier
OORDEGEM 12u30 ALLE CAT KLIK HIER
 ZON 03 JUN 3de Jeugdmeeting GRIMBERGEN 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
 ZON 03 JUN Oost-Vlaams criterium HAMME 17u00 CAD tem MAS KLIK HIER
ZAT 09 JUN 5de ALLONSIUS SPORT CUP (FC)
Inschrijven tot zon 03 juni > klik hier
HUIZINGEN 15u00 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT 09 JUN WDK Jeugdmeeting LOKEREN 13u30 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 16 JUN BK MASTERS (dag 1)
Inschrijven tot zon 10 juni > klik hier
NINOVE 10u00 MAST. KLIK HIER
ZON 17 JUN BK MASTERS (dag 2)
Inschrijven tot zon 10 juni > klik hier
NINOVE 11u45 MAST. KLIK HIER
 ZAT 23 JUN PROV.KAMP.  BEN/PUP/MIN GENTBRUGGE 09u30 BEN tem MIN KLIK HIER
ZON 24 JUN GROTE PRIJS STAD LOKEREN (FC)
Inschrijven tot zon 17 juni > klik hier
LOKEREN 12u30 ALLE CAT KLIK HIER
 ZON 01 JUL Jeugdmeeting OORDEGEM 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZON 01 JUL 54ste INTERN.ANTWERPS ATLETIEK GALA (FC)
Inschrijven tot zon 24 juni > klik hier
MERKSEM 13u30 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT 07 JUL BK ALLE CATEGORIEËN (dag 1)
Inschrijven tot zon 01 juli > klik hier
BRUSSEL 10u00 ALLE CAT. KLIK HIER
ZON 08 JUL BK ALLE CATEGORIEËN (dag 2)
Inschrijven tot zon 01 juli > klik hier
BRUSSEL 12u00 ALLE CAT. KLIK HIER
MAA
MAA
09 JUL
16 JUL
STAGE VITTEL (24ste keer) VITTEL
(CPO)
6u00
19u30
MIN tem MAST
ZAT 14 JUL 21ste KORTRIJKSE GULDENSPORENMEETING (FC)
Inschrijven tot zon 08 juli > klik hier
KORTRIJK 14u00 ALLE CAT KLIK HIER
ZON 15 JUL Jeugdmedaillemeeting NINOVE 14u15 BEN tem MIN KLIK HIER
WOE 18 JUL Memorial Vilja Tijtgat – Gouden 1.000m DILBEEK 18u00 CAD tem MAST KLIK HIER
WOE 18 JUL MEETING INTERN. D’ATHLETISME
Inschrijven tot zat 7 juli > klik hier
LUIK 16u00 ?? ALLE CAT KLIK HIER
ZAT 21 JUL PK VIJFKAMP (vanaf cadet) OORDEGEM 12u00 BEN tem MAST KLIK HIER
ZAT 21 JUL KBC – NACHT V/D ATLETIEK
Inschrijven tot woe 11 juli > klik hier
ZOLDER 15u00 ?? Ben > Sch.
ALLE CAT
KLIK HIER
ZON 22 JUL GENTSE FEESTENMEETING (FC)
Inschrijven tot zon 15 juli > klik hier
GENTBRUGGE 16u30 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT 28 JUL Open Antwerps Jeugdcriterium BORNEM 13u30 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 28 JUL MEMORIAL RASSCHAERT (FC)
Inschrijven tot zat 21 juli > klik hier
NINOVE 13u30 ALLE CAT KLIK HIER
ZON 29 JUL Dilbeekse Jeugdmeerkampen DILBEEK 09u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 04 AUG MEETING VOOR MON (FC)
Inschrijven tot zat 28 juli > klik hier
KESSEL-LO 14u00 ALLE CAT KLIK HIER
ZON 05 AUG ABES Topmeeting
Inschrijven tot woe 01 aug. > klik hier
EDEGEM 13u00 CAD tem MAST KLIK HIER
DIN
ZON
07 AUG
12 AUG
EUROPESE KAMPIOENSCHAPPEN BERLIJN (GER) ALLE CAT. KLIK HIER
 ZAT 11 AUG Halfoogstjeugdmeeting OORDEGEM 14u00 BEN tem CAD KLIK HIER
ZON 12 AUG GP Josse Ringoir AALST 14u00 CAD tem MAST KLIK HIER
WOE 15 AUG Jeugdmedaillemeeting NINOVE 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
WOE 15 AUG KvVl  CADET+SCHOL
Inschrijven tot din 07 AUG > klik hier
GENTBRUGGE 9u15 CAD + SCHOL KLIK HIER
ZAT
18 AUG
1ste  SPAGHETTIFESTIJN LEBBEKE
(FC Lebbeke)
11u30
20u30
ZAT 18 AUG B-meeting: 16de Mem. Jos Verstockt
Inschrijven tot din 14 AUG > klik hier
LIER 12u00
14u30
PUP-MIN
ALLE CAT
KLIK HIER
 ZAT 18 AUG Mixed Relays + Oost-Vl.Atletiekcrit. LEBBEKE 13u00 CAD tem MAST KLIK HIER
WOE 22 AUG Vakantiemeeting + Open PK 10km OUDENAARDE 18u45 CAD tem MAST KLIK HIER
ZAT 25 AUG NAT. INTERPROVINCIALE MATCH
(op uitnodiging)
MOESKROEN 11u00 CAD + SCHOL KLIK HIER
ZON 26 AUG BK   JUNIORES & BELOFTEN
Inschrijven tot zon 19 AUG > klik hier
MOESKROEN 10u00 JUN & BELOF. KLIK HIER
VRY 31 AUG MEMORIAL VAN DAMME BRUSSEL 17u30 ALLE CAT. KLIK HIER
ZAT 01 SEP WDK Jeugdmeeting BEVEREN 13u30 BEN tem MIN KLIK HIER
 ZON 02 SEP PK ESTAFETTEN GENT 10u00 BEN tem MAST KLIK HIER
ZAT 08 SEP BK  CADET+SCHOL
Inschrijven tot zon 02 sept > klik hier
KESSEL-LO 9u30 CAD + SCHOL KLIK HIER
 ZAT 08 SEP Jeugdmeeting “Terug naar school”  LEBBEKE 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZON 09 SEP BK  CADET+SCHOL + Estaf. JUN
Inschrijven tot zon 02 sept > klik hier
KESSEL-LO 9u45 CAD + SCHOL + JUN KLIK HIER
 ZON 09 SEP WDK Jeugdmeeting ZELE 13u30 BEN tem MIN KLIK HIER
ZON 16 SEP BK   ESTAFETTEN
Inschrijven tot zon 09 sept
ANDENNE 10u00 CAD tem MAST. KLIK HIER
 ZON 16 SEP Sluitingsmeeting jeugd AALST 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 22 SEP VVBO Jumbo jeugdmeeting KESSEL-LO 12u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 22 SEP KvVl  + PK  MASTERS
Inschrijven ter plaatse
MERKSEM 09u30 MAST. KLIK HIER
ZAT 22 SEP PK MEERKAMP (dag 1) ST.NIKLAAS 10u00 BEN tem SEN KLIK HIER
ZON 23 SEP PK MEERKAMP (dag 2) ST.NIKLAAS 10u00 BEN tem SEN KLIK HIER
ZAT 29 SEP NAT.CRITERIUM BEN-PUP-MIN
Inschrijven tot maa 10 sept > klik hier
NIJVEL 09u30 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 29 SEP Jeugdmedaillemeeting NINOVE 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 29 SEP English meeting AALST 14u30 CAD tem MAST KLIK HIER