ZOMERSEIZOEN 2019

DAG DATUM NAAM v/d MEETING PLAATS AANVANG CATEG. UITSLAG
 ZAT 20 APR PK ALLE CATEGORIEËN (dag 1) LEBBEKE 13u00 CAD tem MAST KLIK HIER
ZAT 20 APR Paasmeeting jeugd OORDEGEM 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
 MAA 22 APR PK ALLE CATEGORIEËN (dag 2) NINOVE 12u30  CAD tem MAST KLIK HIER
 ZAT 27 APR  Open meeting  LEBBEKE  14u00  CAD tem MAST  KLIK HIER
WOE  01 MEI  Memorial Philippe Roelandt  AALST  14u00  BEN tem MIN  KLIK HIER
WOE 01 MEI BK  UNIVERSITAIREN OORDEGEM 12u30 STUD. KLIK HIER
WOE 01 MEI Athletics Classic meeting
Inschrijven tot din 23 april > klik hier
HERENTALS 15u30 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT 04 MEI BK 10.000m + 3.000m ST vrouwen (AC)
Inschrijven tot zon 28 april > klik hier
OUDENAARDE 16u30 ALLE CAT + MAST. KLIK HIER
ZAT 11 MEI Runner Lab Athletics Classic meeting + Open 10.000m
Inschrijven tot maa 06 mei > klik hier
DUFFEL 13u00
15u00
BEN/PUP/MIN
ALLE CAT
KLIK HIER
ZON 12 MEI WDK Jeugdmeeting BEVEREN 13u30 BEN tem MIN AFGELAST
ZON 12 MEI St.Niklaascup- Athletics Classic meeting
Inschrijven tot maa 06 mei > klik hier
ST.NIKLAAS 12u00
16u00
Voorprogr.
ALLE CAT
KLIK HIER
ZAT 18 MEI BvVL VROUWEN (Landelijke 2A) ZWEVEGEM 14u30 ALLE CAT. KLIK HIER
 ZON 19 MEI BvVL MANNEN (Landelijke 2B) NINOVE 14u00 ALLE CAT. KLIK HIER
UITSLAG
 ZAT 25 MEI  Stripmeeting voor de jeugd DEINZE  14u00  BEN/PUP/MIN  KLIK HIER
ZAT 25 MEI IFAM meeting (FC)
Inschrijven tot din 14 mei > klik hier
OORDEGEM 10u00 ALLE CAT KLIK HIER
ZON 26 MEI WDK Jeugdmeeting HAMME 13u30 BEN tem MIN KLIK HIER
ZON 26 MEI IFAM relays
Inschrijven tot vrij 17 mei > klik hier
OORDEGEM 12u00 ALLE CAT KLIK HIER
DON 30 MEI Jeugdmeeting v/d Toffe Peren LEBBEKE 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
DON 30 MEI KvVL ALLE CATEGORIEËN
Inschrijven tot din 21 mei > klik hier
HEUSDEN 9u30 ALLE CAT. KLIK HIER
ZAT 01 JUN PUTBOS MEMORIAL BUYLE (FC)
Inschrijven tot zat 25 mei > klik hier
OORDEGEM 12u30 ALLE CAT KLIK HIER
ZON 02 JUN Jeugdmedaillemeeting NINOVE 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 08 JUN B-meeting: 17de Mem. Jos Verstockt
Inschrijven tot zon 02 juni > klik hier
LIER 15u00 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT 15 JUN LUXOR Jeugdmeerkamp MALDEGEM 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 15 JUN BK MASTERS (dag 1)
Inschrijven tot maand 10 juni > klik hier
ST.NIKLAAS 11u45 MAST. KLIK HIER
ZON 16 JUN BK MASTERS (dag 2)
Inschrijven tot maand 10 juni > klik hier
ST.NIKLAAS 10u00 MAST. KLIK HIER
ZAT 22 JUN Jeugdmeeting OORDEGEM 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZON 23 JUN GROTE PRIJS STAD LOKEREN (FC)
Inschrijven tot maan 17 juni > klik hier
LOKEREN 12u15 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT 29 JUN PROV.KAMP.  BEN/PUP/MIN ERTVELDE 10u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 29 JUN BK   JUNIORES & BELOFTEN
Inschrijven tot zon 23 juni > klik hier
LEBBEKE 10u00 JUN & BELOF. KLIK HIER
ZON 30 JUN ABES Topmeeting
Inschrijven tot don 27 juni > klik hier
EDEGEM 14u00 CAD tem MAST KLIK HIER
ZON 07 JUL Grote Prijs Verdegem Vastgoed – Gouden 3000m
Inschrijven tot woe 03 juli > klik hier
ERTVELDE 18u00 JUN+SEN
ALLE CAT.
KLIK HIER
ZON
ZON
07 JUL
14 JUL
STAGE VITTEL (25ste keer) VITTEL
(CPO)
6u00
19u30
MIN tem MAST
WOE 17 JUL 19de Mem. Vilja Tijtgat – Gouden 1.000m DILBEEK 18u00 CAD tem MAST KLIK HIER
WOE 17 JUL MEETING INTERN. D’ATHLETISME
Inschrijven tot zat 06 juli > klik hier
LUIK 16u00 ?? ALLE CAT KLIK HIER
ZAT 20 JUL KBC – NACHT V/D ATLETIEK
Inschrijven tot maan 08 juli > klik hier
ZOLDER 13u30 ?? Ben > Sch.
ALLE CAT
KLIK HIER
ZON 21 JUL ATHETICS CLASSIC MEETING RCG (FC)
Inschrijven tot maan 15 juli > klik hier
GENTBRUGGE 16u30 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT 27 JUL 55ste INTERN.ANTWERPS ATLETIEK GALA (FC)
Inschrijven tot zat 20 juli > klik hier
MERKSEM 13u30 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT
ZON
27 JUL
28 JUL
FC + KvVL MEERKAMPEN
Inschrijven tot zat 20 juli > klik hier
DILBEEK 09u00 CAD tem MAST KLIK HIER
ZAT 03 AUG MEMORIAL RASSCHAERT (FC)
Inschrijven tot zat 27 juli > klik hier
NINOVE 13u30 ALLE CAT KLIK HIER
ZON 04 AUG Bothameeting (300m-600m-mijl) AALTER 13u00 CAD tem MAST KLIK HIER
ZAT 10 AUG Medaille jeugdmeeting NINOVE 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
DON 15 AUG KvVl  CADET+SCHOL
Inschrijven tot woe 07 AUG > klik hier
OORDEGEM 9u15 CAD + SCHOL KLIK HIER
ZAT 17 AUG MEETING VOOR MON (FC)
Inschrijven tot zon 11 AUG > klik hier
KESSEL-LO 13u30 ALLE CAT KLIK HIER
ZAT
ZON
17 AUG
18 AUG
BK MEERKAMPEN
Inschrijven tot zon 11 AUG > klik hier
BRUGGE 9u00
9u30
CAD t.e.m. MAST KLIK HIER
ZAT
ZON
17 AUG
18 AUG
2de  SPAGHETTIFESTIJN LEBBEKE
(VBS school)
17u30
11u30
ZON 18 AUG Open meeting + Open PK 10.000m LEBBEKE 13u00 CAD tem MAST KLIK HIER
DON 22 AUG WDK avondmeeting ST.NIKLAAS 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 24 AUG 6de ALLONSIUS SPORT CUP (FC)
Inschrijven tot zon 18 AUG > klik hier
HUIZINGEN 14u45 ALLE CAT KLIK HIER
ZON 25 AUG PK ESTAFETTEN DEINZE 10u00 BEN tem MAST KLIK HIER
ZAT 31 AUG Jeugdmeeting “Terug naar school”  LEBBEKE 14u00 BEN tem MIN KLIK HIER
ZAT 31 AUG BK ALLE CATEGORIEËN (dag 1)
Inschrijven tot zon 25 AUG > klik hier
BRUSSEL 12u30 ALLE CAT. KLIK HIER
ZON 01 SEP BK ALLE CATEGORIEËN (dag 2)
Inschrijven tot zon 25 AUG > klik hier
BRUSSEL 12u00 ALLE CAT. KLIK HIER
VRY 06 SEP MEMORIAL VAN DAMME BRUSSEL 17u30 ALLE CAT. KLIK HIER
ZON 08 SEP BK   ESTAFETTEN
Inschrijven tot zon 01 sept
MERKSEM 10u00 CAD tem MAST. KLIK HIER
ZAT 14 SEP BK  CADET+SCHOL
Inschrijven tot zon 08 sept > klik hier
MOESKROEN 9u30 CAD + SCHOL KLIK HIER
ZON 15 SEP BK  CADET+SCHOL + Estaf. JUN
Inschrijven tot zon 08 sept > klik hier
MOESKROEN 9u45 CAD + SCHOL + JUN KLIK HIER
ZAT 21 SEP KvVl  + PK  MASTERS
Inschrijven ter plaatse
DEINZE 09u30 MAST.
ZAT 21 SEP PK MEERKAMP (dag 1) ST.NIKLAAS 10u00 BEN tem SEN
ZON 22 SEP PK MEERKAMP (dag 2) ST.NIKLAAS 10u00 BEN tem SEN
ZAT 28 SEP NAT.CRITERIUM BEN-PUP-MIN
Inschrijven tot zon 08 SEP > klik hier
NIJVEL 10u00 BEN tem MIN